Survivor All Star’da Nagihan ile Sercan arasında büyük gerilim! Dokunulmazlığı kim kazandı?

Nefise ve Yasin, Aleyna ile Sercan’a karşı yarıştı. Zorlu parkurda sercan dengesini kaybederek düştü. Sol ayak bileğini sıkıştıran Sercan, Nagihan’a tepki gösterdi.

SERCAN ÇOK FENA DÜŞTÜ

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununda zorlu parkurda Sercan çok fena düştü. Sol ayak bileği parkura sıkışan Sercan “Buna sinirleniyorum işte. Seçimlerde analiz yapmıyorsun Nagihan” diyerek tepki gösterdi. Nagihan da “Ne bağrıyorsun” diyerek Sercan’ın üzerine yürüdü.

TURABİ DE OLAYA MÜDAHİL OLDU

Sercan’la Nagihan arasında yaşanan gerginliğe Turabi de dahil oldu. Sercan’ın dibine kadar yanaşan Turabi “Bağıramazsın kıza” diyerek Sercan’a tepki gösterdi. Ortamın iyice gerildiği anlara Acun Ilıcalı müdahale etti.

ACUN ILICALI OLAYA MÜDAHALE ETMEK ZORUNDA KALDI

“Kimsin sen, ne sanıyorsun kendini” diye bağıran Nagihan daha da ileri giderek “Yeteneksiz, beceriksiz, zırtpırt düşüyorsun sebebi ben miyim? Benim de her yerim sakat, benim de canım yanıyor” diye Sercan’a tepki gösterdi. Acun Ilıcalı duruma el koyarak “Nagihan’a bağıramazsın, oyunda düşmenin vermiş olduğu acıyla kafası gidebilir adamın. Nagihan senlik değil konu. O an kendini kaybedebilir insan boşver” diyerek ortamı sakinleştirdi.

“TAM BİR SİMSARLAR BUNLAR”

Sercan duruma isyan ederek “Tam bir simsar bunlar. Grup oluşturmuşlar, grupça kafalarına göre at koşturuyorlar. İyi analiz diyorum, iyi analiz yapalım, analiz yapmıyorlar. Parkurda iyi olmadığımı görüyorlar, ben böyle tatlı su kurnazı görmedim. Yem ettiniz. Grup oluşturmuşlar, whatsapp grubu gibi yem ediyorlar abi. Ben sesimi çıkaramıyorum” dedi.

Gerilim sonrası konuşma yapan Acun Ilıcalı “Hepimiz anlık kendimizi kaybedip hatalar yapıyoruz, hepmizin de başına gelebilir. Hiçbirimiz çelikten yapılmadık” dedi.

Sercan ortam sakinleşince “Özür dilerim bağırdığım için ama o anlık refleksle sadece derdimi anlatacağım şu anda. Nagihan özür dilerim bağırdığım için ama mantıklı bir şekilde kendimi ifade edeceğim beni çok iyi anlayacaksın Turabi de aynı şekilde. iyi analiz yapmıyoruz, iyi analiz” dedi. Turabi de “Bunları oyun bittikten sonra konuşsak” diyerek konuyu kapattı.

“BENİ DELİRTME”

Söz alan Nagihan “Daha önce de böyle yaptı 2022’de. Bunun tarzı böyle” dedi. Sercan’ın “Senin de tarzın böyle” demesi üzerine ortam bir anda yeniden gerildi. Nagihan “Beni delirtme, beni insanlıktan çıkartma” diyerek Sercan’ın üzerine yürüdü.

DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Kıyasıya geçen mücadelede Mavi takım Kırmızı takımı 12-10 geçerek dokunulmazlığın sahibi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir