Survivor All Star Yolcusu Doğukan Manço’nun Başına Gelen Talihsizlikler Yok Artık Dedirtti

Türk müziğinin en sevilen isimlerinden biri olan Barış Manço’nun kendi gibi müzisyen olan oğlu Doğukan Manço’nun son günlerde başı hiç dertten kurtulmuyor. Survivor All Star’ın yeni sezonunda yer alacak Manço, yarışmaya gitmeden önce adeta bir ‘survivor’ yaşıyor. Detaylar içerikte!

Usta sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, babasının izinden giderek müzikler yapıyor ve herkes tarafından da büyük beğeni topluyor.

Müzik kariyeri bir yana Manço’nun, bu sezon Survivor All Star yarışmasına da katılacağı haberi gelmişti. Ancak son günlerde Doğukan Manço’nun başı türlü belalarla dertte. Belki hatırlarsınız ünlü isim önceki haftalarda hastaneye kaldırılmıştı.

Patlıcana alerjisi olan Manço, bir düğünde yediği yemekten zehirlenmiş, erken müdahale edildiği için kurtarılmıştı.

Hastaneye kaldırılmasından sonra da yaşadığı talihsizlikler silsilesi bitmemiş; Doğukan Manço’nun evinin tavanı çöktü ve evini kuşlar nedeniyle su bastı.

Geçen haftalarda hatırlarsınız ki İstanbul’da çok kuvvetli yağış olmuştu. Survivor All Star yolcusu Doğukan Manço da yağmurzedelerden biriydi. Aşırı sağanak yağışı yüzünden sanatçının evinin tavanı delindi.

Olayla ilgili konuşan Doğukan Manço, “Gecem kabus gibi geçti. Çatıya bakım yaptırmama rağmen kuşlar evimi başıma yıktı” diyerek bahtsızlığını dile getirdi.

Ne diyelim; bir uğursuzluklar zinciri başında geziyor herhalde. Survivor All Star öncesi bir “survivor” yaşıyor, hayatta kalma çabası veriyor olsa gerek. Siz ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir