Salon İKSV, yeni yılı Voyou konseriyle açıyor

Salon İKSV, yeni yılın ilk konserinde pop’u elektronik altyapılardan kurtarıp yeniden enstrümanlarla buluşturan Fransız multi-enstrümantalist Voyou’yu ağırlayacak.

Voyou’yu son albümü Les Royaumes Minuscules ve 2024 başında Vanessa Paradis ile birlikte kaydettiği tekli ‘Le Bal’ ile, ilk Türkiye konseri için 24 Şubat Cumartesi günü saat 22.00’de Salon sahnesinde olacak.

Solo kariyerine başladığından bu yana müzik dünyası Thibaud Vanhooland’ı “Voyou” ismiyle tanıyor. Voyou, beş yıllık bireysel kariyerine dört albüm, on dört tekli ve iki EP sığdırdı. İlk albümü Les bruits dela ville 2019’da; ardından Des confettis en désordre 2020’de, Chroniques terrestres 2021’de yayımlandı. Yelle, Vincent Delerm, Melissa Lavaux’nun yanı sıra İngiliz trip-hop ikilisi Morcheeba, Amerikalı garaj grubu The Black Lips gibi isimler için beste ve düzenlemeler yaptı.

Biletler 31 Ocak Çarşamba günü satışta

+1 Sunar: Voyou biletleri 31 Ocak Çarşamba günü 14.30’da genel satışa açılacak. Biletler passo.com.tr adresinden, Passo mobil uygulaması üzerinden, Passo perakende satış noktalarından ve İKSV gişesinden (pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir