RedMagic, mobil oyun kontrolcüsünü tanıttı: Sıfır gecikme sunuyor!

RedMagic, mobil oyuncular için tasarladığı yeni oyun kontrolcüsünü tanıttı. Shadow Blade GamePad 2 olarak adlandırılan kontrolcü, USB-C bağlantı noktası üzerinden 110 – 185 mm arasındaki tüm akıllı telefonlara bağlanabiliyor.

RedMagic Shadow Blade GamePad 2 özellikleri

RedMagic Shadow Blade GamePad 2, neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumlu. Oyun kumandasının iki özel tetikleyicisi, 20 kilit konumun kombinasyonuyla özelleştirilebiliyor. Şirket, kendi geliştirdikleri IC algoritması sayesinde tetikleyicilerin esnek ve kolay kullanılabilir olduğunu söylüyor. Kontrolcü, değiştirilebilir sol ve sağ gamepad kaplamasıyla geliyor. Gamepad, önde ALPS sol çubuk, çapraz düğmeler, ekran görüntüsü alma tuşu, REDMAGIC düğmesi, ALPS sağ çubuk, ABX ve RT tuşları sunuyor. Arkada da hızlı yanıt veren tetikleyiciler mevcut.

RedMagic Shadow Blade GamePad 2 fiyatı

RedMagic, mobil oyun kontrolcüsünü Amerika, Kanada, Singapur, Meksika, İngiltere ve AB’de satışa sunuyor. Fiyatlandırma ülkeye göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 100 dolar civarında. Kontrolcü, yalnızca siyah renk ile geliyor. Küresel olarak satışa sunulacak mı, fiyat ne kadar olacak konusu hakkında bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir