Gucci’nin Gündemden Düşmeyen Modeli Armine Harutyunyan, Ermeni Terör Örgütüne Katıldığını Duyurdu!

Gucci’nin 2019 yılında podyuma çıkarttığı Ermeni model Armine Harutyunyan, uzun kaşları ve kemikli burnuyla döneme damgasını vurmuştu. ‘Güzellik algılarının yıkıldığı’ bir dünya isteyen Gucci, yaptığı model seçimiyle uzun süre gündemden düşmemişti. Bir döneme damgasını vuran Gucci modeli Armine Harutyunyan, Ermenistan’a bağlı VOMA isimli terör örgütüne katıldığını ve Azerbaycan’a karşı atağa geçeceklerini duyurdu!

Peki Armine Harutyunyan kimdir? Ermeni VOMA terör örgütü kimdir, faaliyetleri nedir?

Gelin birlikte öğrenelim!

Gucci, 2019 yılında marka yüzü olarak 23 yaşındaki Ermeni asıllı Armine Harutyunyan’ı podyuma çıkartmıştı.

Kemikli burnu, uzun ve biçimsiz kaşlarıyla gündem olan Armine Harutyunyan, güzellik algıları yıkarak dünyanın en ünlü markalarından birinin yüzü olmuştu.

O dönem hem tepki çeken hem de destek gören Armine, modellik kariyerini başarıyla sürdüreceğini ve kendisiyle barışık olduğunu belirtmişti.

Dünyanın dört bir yanındaki kadınlardan destek gören Armine ile ilgili şok edici bir gelişme yaşandı!

Armine’nin Ermeni terör örgütü Voma’ya katıldığı öğrenildi!

Öncelikle bilmeyenler için Ermeni terör örgütü Voma nedir, kimdir onu bi’ öğrenelim.

Asılsız Soykırım İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMED) Başkanı Savaş Eğilmez, Voma ile ilgili ‘Başında Ermeni asıllı Rus vatandaşı Vladimir Vartanov diye 1965 doğumlu bir istihbarat ajanı var ve bu Ermenilerden temel olarak, militan devşirerek terör örgütünü şu anda faaliyete sokmuş durumda ve PKK dan ve Asala’nın türevlerinden çok ciddi de destek alıyor. Karabağ Savaşı’nda da aktif rol almış. 18 ile 55 yaş arası insanları para karşılığında kendi bünyesinde topluyor ve Avrupa’dan katılanlar içinde uçak dahil tüm masraflarını karşılıyor. Bunları Ermenistan’da topluyorlar ve çok ciddi bir eğitim veriyorlar. Bu eğitim içerisinde dağda hayatta kalma, ateşli silah kullanma, bıçak kullanma, diğer insanlarla iletişim gibi emekli askerlerden ve iletişim uzmanlarından eğitim alıyorlar. Amaçlarını şöyle açıklıyorlar diyorlar ki, ‘Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Azerbaycan, Ermenistan topraklarını işgal etmiş ve kalan yerleri de işgal etmek istiyor tüm Ermenileri de ortadan kaldırmak niyetinde. Türkiye ve Azerbaycan için böyle bir suçlamayı yapıyor. Ermenistan ordusu bununla baş edebilecek güçte değil, o nedenle siviller olarak bizim de bir ordu oluşturmamız lazım, gelecekte bu saldırılara karşı tavır alabilelim diye, engel olabilelim diye’ böyle açıklayarak örgütüne militan devşirmeye çalışıyor. Çok dikkatli olmalıyız. Çünkü bu eğitimlerin temelinde Türk düşmanlığı var, Türk düşmanlığını enjekte ederek bunları kin ve nefretle dolduruyorlar. Burada bir çelişki var mı? İşte 19. yüzyıldan itibaren yüzbinlerce Türk insanını katletmiş bir organizasyondan bahsediyoruz.’ sözlerini kullandı.

Yazının tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi ise Gucci’nin gündem olan modeli Armine Harutyunyan’ın katıldığını söylediği Ermeni terör örgütü Voma ‘Azerbaycan’la alışılmadık bir mücadeleye hazırlanıyoruz’ açıklamasıyla Azerbaycan’a karşı saldırı sinyalleri verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir