Şenol Güneş’ten Dele Alli cevabı! ‘Cezasını aldı’

Beşiktaş, milli aradan sonra Fenerbahçe ile oynayacakları maçın antrenmanına devam etti. Teknik direktör Şenol Güneş, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını cevapladı.

NE OLMUŞTU?

Şenol Güneş basın toplantısında Dele Alli’ye ulaşamadıklarını açıklamıştı. İngiliz oyuncu ise sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuştu.

Şenol Güneş yaptığı açıklamada, “Dele Alli’ye telefon ile ulaşamadık, inşallah kaza falan geçirmemiştir. Yağmur yağıyor herhalde, ondan haber almaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

İngiliz oyuncu yaptığı açıklamada, “Bir sürü mesaj aldım. Bu yüzden bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyorum. Kulüp bugün doktor ile görüşmeme izin verdi. Yarın antrenmana dönüyorum.” ifadelerini kullandı.

ŞENOL GÜNEŞ’İN AÇIKLAMASI

Şenol Güneş yaptığı açıklamada, “Dün yağmur yağdığı için Dele Alli’nin gelemediğini söyledik. Baya ciddiye alındı.” dedi.

Oyuncuya geç geldiği için ceza verildiğini söyleyen Güneş, “Geç geldiği için cezasını aldı. Özel bir durumu vardı. Hiçbir sorunumuz yok. Taraftarlar üzülmesin. Asıl öne çıkılması gereken konular başka.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*